Виставка семестрових робіт «Копія – це крок до професіоналізму та коректності у мистецтві»

11 квітня 2016 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відкрилась виставка найкращих семестрових робіт з технології олійного живопису студентів 4 курсу "Дизайн".
Технологія олійного живопису достатньо складна, тому студенти вивчають її крок за кроком. Невід’ємною частиною вивчення олійного живопису є копіювання. На прикладі відомих картин студенти вивчають техніку художника, його колористичне бачення та прийоми композиції. Всі картини виконані олійними фарбами на картоні чи полотні.
Куратором виставки є викладач циклової комісії образотворчого мистецтва та дизайну Полякова М. Є.