Сучасне мистецтво в житті студентів Університетського коледжу

Мистецька освіта є однією з найголовніших складових освіти. Це пов’язано зі значним розвивальним потенціалом художньо-естетичної освіти, її значущістю у формуванні особистості та різних сферах діяльності суспільства.

У Києві щороку проходить міжнародний форум ART KYIV Contemporary – наймаштабніший проект українського арт-простору, що відбувається за участі кращих галерей України і світу.

Цього року ART KYIV Contemporary трансформувався у формат міжнародного форуму сучасного мистецтва, з освітньою програмою, програмою потужних експериментальних, теоретичних та ретроспективних проектів, в яких беруть участь українські та світові художники, куратори, мистецтвознавці, міжнародні культурні інституції.

З 2010 року ART KYIV Contemporary відбувається у музейному комплексі "Мистецький Арсенал". Новий простір, площею близько 16 тис. м², з його особливою історичною аурою, створює унікальні експозиційні можливості для мистецьких проектів.

Разом зі своїм куратором, Казіміренко О.В., виставку відвідали студенти ІІІ-го курсу спеціальність «Образотворче мистецтво».