Виставка творчих робіт «Таїна речей»

23 жовтня 2015 року відкрилась виставка творчих робіт студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Дизайн» «Таїна речей». Роботи, представлені на виставці, виконані аквареллю в жанрі «натюрморт». Натюрморт (фр. Nature morte — дослівно — мертва природа) — різновид малярства, що зображає застиглі, нерухомі (morte) предмети — букети квітів, композиції овочів, фруктів, посуду, килимів, меблів тощо. Мовою речей натюрморт розповідає про різноманітні сторони життя. Натюрмортний живопис стверджує радість життя, закликає людей милуватись красою плодів, овочів, квітів, блиском скла, метала, формою звичайних предметів. Натюрморт називають камерною музикою живопису.
Куратори виставки: викладачі кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Адамчук А. В., Вовченко М. П.