Майстер-клас з технології олійного живопису "Підготовка основи для роботи олійними фарбами"

29 жовтня 2015 року в рамках Декади циклової комісії образотворчого мистецтва та дизайну було проведено майстер-клас з технології олійного живопису "Підготовка основи для роботи олійними фарбами" для студентів  3-4 курсів. Вперше це заняття проводила - фахівець, член Національної спілки художників України, викладач живопису та рисунку - Полякова Марія Євгеніївна. Майстер-клас проходив у форматі поєднання теоретичного та практичного курсу, що читається з 2015 року як обов`язковий для студентів спеціальності "Образотворче мистецтво" та "Дизайн". Заняття викликало неабиякий інтерес як у студентів, так і викладачів, оскільки всі присутні могли зробити основу разом із викладачем.