Установча конференція конкурсу анімаційних проектів «Я – студент»

Третій рік поспіль у стінах Університетського коледжу для творчо обдарованої молоді проводиться конкурс мультиплікації, приурочений до Міжнародного дня анімації. Тож 28 жовтня 2015 року у рамках декади циклової комісії образотворчого мистецтва та дизайну відбулась установча конференція, де було окреслено тематику та умови виконання конкурсних анімаційних проектів. План роботи передбачав: виступи організаторів заходу, студентів-учасників попередніх років, презентацію анімаційних проектів, обговорення технічних питань створення мультиплікації.
У заході прийняли участь представник Інституту мистецтв, кандидат мистецтвознавства, доцент – Коновалова О.В., викладачі коледжу, а також студенти спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Дизайн».
У цьому році захід розширює свої межі і залучає до своїх лав студентів Інституту мистецтв.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у конкурсі.
Модератори заходу: Ладоненко М.І., Казіміренко О.В.