На зустрічі були присутні студенти спеціальності "Музичне мистецтво" та викладачі циклової комісії музики і хореографії.
Вікторія Володимирівна Тушева провела глибокий аналіз наукової рефлексії мистецької освіти. Метою мистецької освіти як соціокультурного феномена, за визначенням Вікторії Володимирівни, є її відповідність тенденціям і динаміці сучасної культури. Переорієнтація культурної функції мистецької освіти на вимоги сьогодення, має бути пріоритетною, відповідати новим позитивним тенденціям соціокультурного розвитку, орієнтуватися на такі культурні домінанти сучасності: гуманізм, духовність, моральність, варіативність, інтегрованість.
Вікторія Володимирівна акцентувала увагу студентів на важливості та значущості педагогічної освіти, надихнула до науково-дослідницької роботи, формування культуротворчості майбутніх фахівців.
![Гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора кафедри музичного мистецтва ХНПУ імені Г. Сковороди gl1 18 05](/images/stories/Departaments/uk/PICTURES/ck-myz/gl1_18_05.jpg)
![Гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора кафедри музичного мистецтва ХНПУ імені Г. Сковороди gl2 18 05](/images/stories/Departaments/uk/PICTURES/ck-myz/gl2_18_05.jpg)