Робоча зустріч щодо обговорення освітньо-професійної програми Хореографія зі студентами спеціальності 024 Хореографія

12 лютого 2020 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка зі студентами групи ХОРмс-1-19-4.0д була проведена робоча зустріч щодо обговорення Проєкту освітньо-професійної програми Хореографія.
Здобувачі освіти висловили свої думки щодо представленої ОПП. Студенти проявили зацікавленість до нових предметів. Викладачі наголосили на важливості й необхідності вивчення запропонованих навчальних дисциплін, зокрема пов’язаних із професійною складовою. На зустрічі було наголошено на головних завданнях, які допоможуть досягти цілей навчання, що зазначені в освітньо-професійній програмі. Розвиток творчого потенціалу, емоційного інтелекту майбутнього фахівця з хореографії, формування його педагогічної та хореографічної майстерності; підтримка новаторства, прагнення до самостійного креативного творчого мислення, до професійного росту та самовдосконалення – це неповний перелік тих важливих і необхідних кроків, які забезпечать підготовку кваліфікованого фахівця, хореографа нової генерації.

zystrich1 12 02 2020

zystrich2 12 02 2020