Обговорення Проєкту освітньо-професійної програми Хореографія освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр зі стейкхолдерами

12 лютого 2020 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася зустріч викладачів хореографії циклової комісії музики і хореографії із заслуженою артисткою України, доцентом, доцентом кафедри хореографічного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв Вишотравкою Людмилою Іванівною,  художнім керівником Театру хореографічного мистецтва «My Dance» м. Бровари Шихабутдіновою Світланою Миколаївною, керівником зразкового хореографічного ансамблю «Соколята» культурно-просвітницького закладу «Центр культури «Святошин» м. Києва Драмарецькою Оленою Іванівною, керівником гуртка спортивно-бального танцю гімназії «Діалог» ТОВ «КСТ ТенДенс» м. Києва Євтушенко Тетяною Петрівною.

У процесі активної співпраці відбулося обговорення питань щодо актуальних потреб і трендів сучасного ринку праці, необхідності задовольнити потреби ринку праці у фахівцях спеціальності 024 Хореографія. Також було обговорено  змістове наповнення освітньо-професійної програми Хореографія. В результаті обговорення були надані наступні рекомендації: передбачити формування фахових компетентностей, які дадуть можливість студентам застосовувати набуті знання, сформовані вміння та навички, прийоми танцювальної техніки з класичного, народно-сценічного танцю, сучасної хореографії та інших видів хореографічного мистецтва в професійній діяльності. У процесі обговорення освітніх компонент, які були запропоновані для внесення до освітньо-професійної програми, визначення їхньої послідовності та доцільності вивчення були внесені пропозиції щодо формування майбутнього переліку дисциплін вільного вибору. Вишотравка Л.І. та Шихабутдінова  С.М. внесли пропозицію включити в перелік вибіркових дисциплін «Майстерність виконання віртуозних рухів» та «Партерний екзерсис», а Євтушенко Т.П. запропонувала «Основи бального танцю». На зустрічі також були присутні здобувачі освіти, які активно долучалися до обговорення важливих питань.

zystrich1 12 02 2020

zystrich2 12 02 2020