28 жовтня 2023 року студенти III-IV курсів спеціальності «Хореографія» Фахового коледжу «Універсум» через онлайн платформу доєдналися до традиційного заходу «День відкритих дверей» кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка. Захід відбувся в хореографічній залі (ауд.220) навчального корпусу 2 на бульварі Ігоря Шамо, 18/2.
На показі було представлено 4 блоки хореографії: класичний танець, народно-сценічний танець, сучасний танець та бальний танець. Також було продемонстровано три танцювальні композиції. Неймовірна творча атмосфера панувала на цьому показі. Студенти харизматично виконували танцювальний матеріал. До заходу також приєднались слухачі та майбутні абітурієнти. Показ отримав найвищі оцінки та слова подяки від глядачів.

dvd1 28 10

dvd2 28 10