27 квітня 2023 року на базі Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка розпочала свою роботу ІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція (з міжнародною участю) «МИСТЕЦТВО ТАНЦЮ І ХОРЕОГРАФІЧНА ОСВІТА: ДОСВІД, ТЕНДЕНЦІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ».

Викладачі циклової комісії музики і хореографії Романова Т.В., Долматова К.М., Куса М.Я., Бєлявська К.І., Анастюк А.Ю. взяли участь у науковому заході.

Напрями роботи конференції:

• Актуальні тенденції розвитку хореографічного мистецтва країн Європи.
  • Інтеграція вітчизняного і зарубіжного досвіду в системі професійної хореографічної      освіти України.
  • Хореографія у вищій школі: традиції та інновації.
  • Професійна діяльність у дитячих хореографічних колективах: теоретичні засади, прогресивні методики, здобутки.
  • Мистецька освіта: досвід, тенденції, перспективи.

Участь у таких заходах підтверджує, що заявлена у рамках науково – практичної конференції проблематика є, безумовно, актуальною і проведення подібних наукових заходів сприятиме об’єднанню зусиль науковців та практиків у вирішенні важливих питань та сучасних проблем хореографічної освіти.

f1 27 04