МАЙСТЕР-КЛАС ПО КЛАСУ СКРИПКИ

20 квітня 2023 року у Хмельницькому фаховому коледжі ім. В.І.Заремби відбувся майстер-клас по класу скрипки, який провела Бойчук Катерина Петрівна - скрипалька, лауреат міжнародних конкурсів, викладач Фахового коледжу "Універсум"  Київського університету імені Бориса Грінченка.
Зустріч була присвячена темі роботи над технічним матеріалом.
У майстер-класі взяли участь студенти ІІІ курсі відділу "Оркестрові струнні інструменти" Мирослава Феделеш (клас викладача - заслуженої артистки України Цмур О. Г.) та Дарина Демчук (клас викладача Пасеки В.Г.).

Робота спрямована на розвиток скрипкової виконавської школи, обмін досвідом між педагогами та підвищення виконавської майстерності молодих музикантів.

Адміністрація коледжу винесла подяку шановній Катерині Петрівні за змістовний, професійний майстер-клас.

МАЙСТЕР-КЛАС ПО КЛАСУ СКРИПКИ