Концерт-лекція «Українська пісня - джерело натхнення Бориса Грінченка»

3 грудня 2014 року в актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся концерт-лекція «Українська пісня - джерело натхнення Бориса Грінченка».

Минають віки, змінюється покоління, а народна пісня залишається, через усі поневіряння проносить вона свій чар, свою невянучу молодість.
Пісня криє в собі багатство щирих переживань, що стало джерелом натхнення багатьох поетів та письменників.

Українська пісня була представлена різними вокальними групами: хор, ансамблі, солісти. В  концерті активну участь прийняли викладачі та студенти спеціальності «Музичне мистецтво». Поезію Б.Грінченка прочитали  студенти спеціальності «Правознавство»  під орудою викладача Груздьової О.В.