Засідання циклової комісії музики і хореографії (02.11.2022р.)

02.11.2022 року відбулося засідання циклової комісії музики і хореографії.

До обговорення були винесені наступні питання:

1.     Підсумки проведеного Дев’ятого міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла».

2.  Подання викладачами циклової комісії результатів своєї професійної діяльності та власних здобутків за 2022 рік до щорічного рейтингового оцінювання "Лідер року-2022".

3.     Про хід підготовки студентів 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» до заліків з індивідуальних дисциплін музичного циклу.

4.     Підготовка робочої документації:

• заповнення електронних журналів;
  • звіти кураторів про відвідування занять студентами груп та  проведення кураторських годин;
  • звіти керівників наукових гуртків про роботупо залученню студентів до  науково-дослідної діяльності, розвитку  їхнього творчого потенціалу;
  • звіти циклової комісії про наукову діяльність викладачів та роботу з роботодавцями у 2022 році.

5.     Планування заходів до Дня української писемності і мови.

6.     Обговорення заходів до проведення Декади циклової комісії (28.11 – 10.12.2022р.).

7.     Порядок документообігу в Університеті Грінченка.

zasid 02 11