Святковий концерт до дня народження Бориса Грінченка «…Україна. У цьому слові для мене все»

09 грудня 2014 р. об 11 годині в актовій залі Університетського коледжу предметною комісією викладачів музики та хореографії був проведений музично-поетичний захід, присвячений Дню народження великого просвітителя українського народу Б.Д.Грінченка:

«Ой пісня та коханая,

То ріднії слова.

Од їх аж мліє серденько,

Палає голова.»

В концерті прозвучали поезії Б.Грінченка, вокальні, інструментальні, хорові твори композиторів-сучасників Б.Грінченка - М.Лисенка, К.Стеценка, Я.Степового, М.Калачевського, Д.Січинського, М.Леонтовича, твори сучасних українських композиторів у виконанні студентів та викладачів музичного відділення.

Сценарій та організацію заходу підготували викладачі Сокальська В.Ф. та Павловська-Єжова Т.А. Керівник – Романова Т.В.

Зустріч пройшла на творчому піднесенні, з високою зацікавленістю слухацької аудиторії.