Науково-методичний семінар: «Педагогічні принципи розвитку виконавської культури майбутнього вчителя музики»

1 грудня 2014 року о 14:40 у 28 аудиторії Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся науково-методичний семінар: «Педагогічні принципи розвитку виконавської культури майбутнього вчителя музики». У ході проведення семінару викладачі музики Т.В. Романова, А.Р. Романенко виступили із доповідями, в яких розглядалися актуальні питання формування виконавської майстерності як структурного компонента професійної діяльності майбутнього вчителя музики. У дискусіях, обговореннях, дебатах активно приймали участь присутні студенти спеціальності «Музичне мистецтво» та викладачі музики, які висловлювали свої погляди, міркування, ділилися своїм власним педагогічним досвідом.