Відкрите заняття на тему «Формування вокально-хорових компетенцій майбутніх вчителів музики засобами акапельного співу»

4 листопада 2014 року в актовій залі 0 13:10 Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкрите заняття на тему «Формування вокально-хорових компетенцій майбутніх вчителів музики засобами акапельного співу» з навчальної дисципліни «Хоровий клас та практика роботи з хором» зі студентами II та  IV курсів. Клас викладача Кифенко Анни Миколаївни.

Протягом заняття на основі творів української народної пісні «Ой ти дівчино», Т.Власенко «Колядка», Р.Нобле «Bamba» була продемонстрована робота над елементами хорової звучності за системою П.Чеснокова.