Відкрите заняття на тему «Інструктивний педагогічний репертуар у процесі формування виконавської майстерності студентів-піаністів (на матеріалі етюдів К. Черні ор. 740 № 5, 49)»

31 жовтня 2014 року о 9:50 в актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни «Основний музичний інструмент» (Фортепіано) викладача музики циклової комісії музики і хореографії Романенко Анастасії Романівни зі студенткою ІII курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Нанай Катериною.

Протягом заняття було висвітлено деякі технологічні передумови вдосконалення виконавської майстерності студентів-піаністів. Крім того розглядалися різні погляди на класифікацію видів фортепіанної техніки, що відрізняються у виборі «головної ланки» і порядку систематизації (Ф. Ліст,      Г. Нейгауз, М. Лонг).

Під час парної роботи студентки з педагогом над етюдами К. Черні ор. 740 № 5, 49 опрацьовувалися такі види техніки, як дрібна (пальцева) та велика акордово-октавна.