Відкрите заняття Алієвої Е.Ш.

13 листопада 2020 року відбулося відкрите заняття викладача Алієвої Е.Ш. з навчальної дисципліни Українська музична література у групі ММфмб-1-20-4.0д

Тема заняття: Український фольклор у творчості професійних та аматорських  колективів.

Заняття проводилось з метою поглиблення знань студентів щодо тенденцій становлення та розвитку національного музичного мистецтва;формування національної свідомості, поваги до культури та історії свого народу; розкриття особливостей музичних напрямків та визначення характерних рис професійних і аматорських колективів, які створюють музику на основі українського музичного фольклору.

Студенти самостійно готували інформацію про мистецьку діяльність улюблених фольклорних колективів, що популяризуютьукраїнську автентичну музику, активно брали участь у обговореннізначення для молодого покоління безцінних надбань духовної скарбниці нашого народу.

Відкрите заняття Алієвої Е.Ш.