Концерт у гімназії №261

Cтуденти спеціальності «Музичне мистецтво» організували та провели 25 квітня концерт у гімназії №261 Дарницького району м.Києва. Захід відбувся в рамках профорієнтаційної роботи циклової комісії музики і хореографії, а також з метою просвітницької музичної діяльності серед учнівської молоді. Студенти груп 2ММ та 3ММ запропонували учням гімназії низку музичних творів різних стилів і жанрів у виконанні на різних інструментах. Гімназистам було цікаво почути звучання саксофону, сопілки, скрипки, фортепіано соло та в ансамблі, вокальне соло. В концерті прозвучали твори М.Глінки, А.Бабаджаняна, А. Хачатуряна, Дж. Гершвіна, народні пісні та мелодії. До підготовки та проведення концерту долучились викладачі Куцан О.Г., Павловська Т.А., Сокальська В.Ф., Мельник О.П., Скляр О.О.