Святкування Дня коледжу 2020

29 квітня 2020 року викладачі циклової комісії музики і хореографії, студенти та випускники спеціальностей "Музичне мистецтво", " Хореографія" долучились до урочистої події - святкування Дня коледжу.
Розпочалось свято студентським гімном "Gaudeamus igitur" у чудовому, хоч і віртуальному, виконанні хору "Tutti".
Щиро, креативно привітали улюблений коледж першокурсники-хореографи. Науковий гурток "Консонанс" запросив у цікаву інтерактивну музичну подорож країнами Європи.
Дуже приємно побачити і почути online привітання, теплі слова вдячності від випускників Речицької О., Кузьменко К., Садової Я., Сидорчук Н.
Наші рідні маленькі художники, майбутні абітурієнти коледжу, залюбки взяли участь у флешмобі "Дерево знань". А запальна "Румба", яку виконав вокальний ансамбль викладачів "Сantabile", викликала у слухачів справжнє захоплення!
Щира подяка талановитим організаторам і учасникам яскравих святкових заходів! Натхнення усім і подальших творчих досягнень!