Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу!

04-06 березня 2020 року на VII Міжнародному конкурсі імені Героя України, уславленого диригента, видатного музичного діяча маестро Анатолія Авдієвського «Як серцю виспівать себе», який відбувся у стінах НПУ ім.М.П. Драгоманова, студенти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка посіли призові місця.
Щиро вітаємо вокальний ансамбль «Amoroso» у складі В. Бойко, Д. Величко, К. Зеніної, Марти Іваненко, Марії Іваненко, С. Цехмайструк з перемогою в конкурсі шкільної пісні «Дитячі мрії – 2020» (почесна грамота лауреата ІII ступеня); Вдовенко Олександру з перемогою у конкурсі хорових диригентів (почесна грамота лауреата ІII ступеня); Лісайчук Ольгу, яка брала участь у конкурсі хорових диригентів та конкурсі шкільної пісні, здобувши диплом лауреата Міжнародного конкурсу.
Бажаємо нових творчих досягнень і перемог!