Соціальний проект на тему "Казка в музиці"

14 грудня 2019 року в Університетському коледжі в рамках соц. проекту "З Києвом і для Києва" відбувся захід "Казка в музиці", який проводився спільно з Інститутом мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Викладач Інституту Ходоровська І.М. та студентка Сидорчук Наталія підготували цікаву програму і разом з викладачами коледжу Кирилюк Г.О. та Катченко Т.С. організували і провели змістовне, пізнавальне заняття.
Дітям розповіли, як музика використовується у казках, як допомагає передати зміст творів, характер героїв. Розповідь супроводжувалась звучанням фрагментів опер українського композитора Миколи Лисенка "Коза-дереза" і "Пан Коцький".
Діти не тільки слухали , але й дивились фрагменти мультфільмів-казок, танцювали під музичний супровід. Малюки жваво відповідали на запитання про казкових героїв, були активними і веселими.
Керівник проекту - голова циклової комісії музики і хореографії Романова Т.В.