Практичний семінар на тему "Методика Сета Ріггса та її вплив на мистецтво співу"

19 грудня 2019 року відбувся практичний семінар на тему «Методика Сета Ріггса та її вплив на мистецтво співу» для студентів 2, 4 курсів спеціальності «Музичне мистецтво» та 2 курсу спеціальності «Початкова освіта».
Мета заходу: аналіз особливостей сучасних методик виховання естрадної манери співу та виокремлення тих, які мають конструктивний характер.
Студенти ознайомилися з творчістю видатного американського викладача вокального мистецтва, виконали вправи, запропоновані унікальною методикою С. Ріггса, а також удосконалили набуті практичні навички на сучасних музичних творах, таких як «Журавлі» із репертуару Hardkiss та «Lovely» із репертуару Billie Eilish & Khalid.
Модератор: Маєвська А.С.