Відкрите заняття на тему «Робота над формуванням виконавської майстерності у процесі виконання програмних творів»

03 грудня 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкрите заняття викладача циклової комісії музики і хореографії Маєвської Анастасії Сергіївни зі студенткою 3 курсу (спеціальність «Музичне мистецтво») Калитою Владою з навчальної дисципліни «Постановка голосу».
Тема заняття - «Робота над формуванням виконавської майстерності у процесі виконання програмних творів».
Мета – Робота над удосконаленням комплексу вокальних навичок (вокальне дихання, опора звуку, відчуття головного та грудного резонування, звуковедення) у процесі виконання програмних творів.
Під час відкритого заняття А. Маєвська працювала над вокально-технічними вправами (вправи на розвиток співацького дихання, дикції, відчуття вокальної позиції, вправа на згладжування регістрів, розвиток вокального діапазону) та різнохарактерними творами. На занятті панувала атмосфера довіри та співтворчості.