Виховна година на тему "Борис Грінченко - діалектика особистості та творчості"

2 грудня 2019 р. відбулась виховна година на тему "Борис Грінченко - діалектика особистості та творчості" зі студентами групи ХОРмс-1-19-4Од.

Мета заходу: здійснити заочний екскурс життєвим і творчим шляхом Б. Д. Грінченка; розкрити й осмислити його багатогранну діяльність як митця і вченого, показати масштаби творчої спадщини письменника і її значимість для нового покоління; розвивати вміння критично мислити та аналізувати отриману інформацію; виховувати шанобливе ставлення до духовної спадщини свого народу.
Захід пройшов змістовно і цікаво, теоретичний матеріал був доповнений демонстрацією відеофільму про Бориса Грінченка як людину, що все своє життя працювала для рідного краю.
Аналізуючи почуте і побачене, студенти зробили висновок, що життя Бориса Грінченка гідне подиву, а невтомна титанічна діяльність викликає захоплення.

Модератор - Рой Я.В.