Відкрите заняття на тему «Робота над дикцією на матеріалі хорових творів навчального репертуару»

28 листопада 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкрите заняття викладача циклової комісії музики і хореографії, кандидата педагогічних наук Кифенко Анни Миколаївни зі студентами групи ММмс-1-17-4.Од (спеціальність «Музичне мистецтво») з навчальної дисципліни «Хоровий клас та практика роботи з хором». Тема заняття - «Робота над дикцією на матеріалі хорових творів навчального репертуару».
Мета - поглибити теоретичні знання про особливості вимови голосних та приголосних звуків у співі, формувати якісний вокальний звук у процесі роботи над репертуаром навчального хорового колективу, розширити хорознавчий тезаурус.
Під час відкритого заняття А. Кифенко працювала над вокально-технічними вправами (вправи на розвиток співацького дихання, дикції, гармонічні вправи) та хоровими творами. На занятті панувала атмосфера довіри та співтворчості.