Науково-методичний семінар на тему: "Інклюзивний простір у музичному вихованні: пісні Л.Горової для дітей молодшого шкільного віку жестовою мовою"

27 листопада в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся науково-методичний семінар на тему: «Інклюзивний простір у музичному вихованні: пісні Л.Горової для дітей молодшого шкільного віку жестовою мовою».
На науково-методичному семінарі викладач С.А. Вовк ґрунтовно розповів про особливості дітей з вадами слуху, їх взаємодію з іншими людьми. Викладач А.М. Кифенко продемонструвала зі студентським хором «Tutti» пісню Л. Горової «Відчинилося життя для маленької людини», після чого С. А. Вовк навчив хор співати цей твір жестовою мовою. Студентам було надзвичайно цікаво. Панувала атмосфера довіри та творчості.
Модератори: А.М. Кифенко, С.А. Вовк, О.О. Бухарєв.