Відкрите заняття на тему «РОБОТА НАД СОНАТНОЮ ФОРМОЮ (НА ПРИКЛАДІ СОНАТИ Л. БЕТХОВЕНА № 5 c-moll, op. 10 № 1, I частина)»

27 листопада 2019 року о 09:50 в Актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни «Основний музичний інструмент» (Фортепіано) викладача циклової комісії музики і хореографії кандидата культурології Романенко Анастасії Романівни зі студенткою III курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Матвійчук Єлизаветою.

Мета – розгляд і вивчення проблем роботи над великою формою. Виконання творів великої форми вимагає від студента вміння подумки охоплювати значні побудови і, при дотриманні єдності цілого, виявляти характерні особливості окремих образів та тем. Під час відкритого заняття викладач Романенко А.Р. разом із студенткою Матвійчук Є. працювали над одним із перших зразків героїко-драматичної музики Л. Бетховена – сонатою ор. 10 № 1, яка відкриває низку знакових драматичних творів композитора, написаних в одній і тій же тональності c-moll («Патетична», остання фортепіанна соната, 32 варіації, П'ята симфонія).