Відкрите заняття викладача Куцан О.Г. з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності»

26 листопада 2019 року в рамках Декади педагогічної майстерності циклової комісії музики і хореографії відбулось відкрите заняття викладача Куцан О.Г. з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» зі студентами групи ММмс-1-18-4.Од.
Тема: «Застосування навичок сольфеджіо в процесі музичного розвитку молодших школярів".
Мета заняття - показати роль сольфеджіо у формуванні фахових компетентностей майбутнього фахівця, виявити можливості їх творчого і практичного застосування, мотивувати розвиток педагогічного мислення студентів шляхом залучення їх до різних видів музичної діяльності на базі навичок сольфеджіо.
На занятті студенти були активними учасниками процесу музикування, аналізували дидактичну цінність кожної із запропонованих вправ, мали можливість поповнити свою педагогічну скарбничку новими творчими ідеями. Під час заняття панувала атмосфера творчості та емоційної відкритості.