Із душних стін на волю серце рветься

Напередодні Дня Соборності України в рамках реалізації заходів до 150-річчя великого Просвітителя українського народу Б.Д.Грінченка 21 січня 2014 року в «Музичній вітальні» коледжу предметною комісією викладачів музики був проведений поетично-музичний захід «Із душних стін на волю серце рветься».

У концерті прозвучали поезії Б.Грінченка, вокальні, інструментальні, хорові твори композиторів-сучасників Б.Грінченка: М.Лисенка, К.Стеценка, Я.Степового, О,Кошиця, Д.Січинського, М.Леонтовича, твори сучасних українських композиторів: М. Скорика, О, Баглая, І.Тишкевича у виконанні студентів музичного відділення та викладачів Заболоцької В.А., Киричук Т.М., Кифенко Г.М., Куцан О.Г. Мельник О.М., Паляниці Н.Є., Токаренко О.О., Романенко А.Р.

Сценарій, організацію та мультимедійне забезпечення заходу підготували викладачі Павловська-Єжова Т.А., Сокальська В.Ф.

Захід проведено на належному професійному рівні, творчому піднесенні, з високою зацікавленістю слухацької аудиторії.

Керівник проекту Романова Т.В.