Виїзне практичне заняття з навчального курсу «Майстерність актора»

23 жовтня 2019 року в рамках курсу «Майстерність актора» відбулось виїзне практичне заняття. Студенти 3 курсу спеціальності «Хореографія» відвідали Національний академічний театр опери і балету України імені Т.Г. Шевченка з метою відвідання екскурсії «За лаштунками оперного театру».
Студенти занурились в театральну атмосферу і пройшли весь шлях: «від гардеробу» до тренувальних залів.
В рамках екскурсії студенти дізнались історію секрети і таємниці головного оперного театру України. Переглянули прекрасний інтер'єр, прикрашений кришталевими люстрами, венеціанськими дзеркалами, доторкнулись до оксамиту царської ложі.
Найголовніше, що вразило студентів це можливість піднятись на сцену і відчути себе акторами!
Модератор: Маєвська А.С.