Концерт-лекція «Мирослав Скорик та модерна авторська візія українського (до 75-річчя від дня народження)»

9 листопада 2013 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся концерт-лекція «Мирослав Скорик та модерна авторська візія українського (до 75-річчя від дня народження)». У виконанні студентів та викладачів циклової комісії музики лунали твори видатного сучасного українського композитора. Студенти спеціальності «Музичне мистецтво» Анастасія Куплівацька, Анна Зоря, Катерина Головій, Катерина Нанай виконали Прелюдію з Партити №5, «Народний танець» з фортепіанного циклу «Дитячий альбом», «Листок з альбому», Прелюдію та фугу Des-dur. Із насолодою присутні слухали дві українські весільні пісні у виконанні педагогів Олесі Токаренко та Вікторії Заболоцької (концертмейстер Анастасія Романенко).

Почесний гість концерту, лауреат Національного та Міжнародного конкурсів, піаніст Роман Рєпка розповів про тісну співпрацю з композитором і виконав славнозвісну «Мелодію».   У перекладенні для голосу і фортепіано цей твір прозвучав ще раз на завершення концерту: вокал – Вікторія Заболоцька, фортепіано – Анастасія Романенко.

У перекладенні