Науковий семінар "Хорові школи в Українському хоровому виконавстві"

19.04.2019 р. о 13.10 в Університетському коледжі відбувся науковий семінар "Хорові школи в Українському хоровому виконавстві", де майбутні учителі музичного мистецтва ознайомилися з культурними та історичними аспектами розвитку хорового мистецтва в Україні; здійснили аналіз методичних концепцій кафедр хорового диригування закладів мистецької освіти Львова, Києва, Одеси, Харкова; дослідили методологічну базу комплексного підходу до хорового мистецтва, напрямки розвитку диригентсько-хорової педагогіки, а також творчу діяльність сучасних хорових колективів України, а саме: камерного хору «Кредо» (м.Київ), хорової капели «Орея» (м. Житомир), Державної заслуженої капели України «Трембіта» (м. Львів), камерного хору «Чернівці» (м.Чернівці), вокального ансамблю «Консонанс» (м. Харків), Національного хору імені Г.Верьовки (м. Київ), дитячого хору «Щедрик» (м.Київ) тощо.
Модератори – Кифенко А.М. і Теряєва Л.А. , викладачі циклової комісії музики і хореографії.