Вітаємо Бойко Валерію і Фєдєшову Катерину з перемогою!

04 квітня 2019 року відбувся гала-концерт ІІІ Міжнародного вокального конкурсу ім. Квітки Цісик, на якому з успіхом виступили студентки нашого коледжу і вибороли призові місця:
Бойко Валерія (1 ММ) - диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації "Естрадний вокал";
Фєдєшова Катерина (2 ММ) - диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації "Академічний вокал".
Недаремно для проведення гала-концерту обрано дату 4 квітня, бо саме в цей день народилась талановита співачка Квітка Цісик, яка далеко за океаном прославила Україну і залишила нам неоціненний пісенний скарб, що завжди звучатиме в наших серцях .
До складу журі входили відомі особи: Ніна Матвієнко, народна артистка України, Герой України; Анатолій Паламаренко, народний артист України, лауреат Шевченківської премії, Герой України; Наталія Шелепницька, народна артистка України; Ірина Персанова, заслужена артистка України. Очолював журі народний артист України Павло Дворський.
Від щирого серця вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів!