Вітаємо Демчик Ірину та Матвійчук Єлизавету!

13–14 квітня 2019 року відбувся III Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів імені С.С. Прокоф’єва PIANO.UA, схвалений Міністерством культури України за підтримки Національної академії мистецтв України та Національного ансамблю солістів «Київська камерата».

Студенти II курсу Університетського коледжу спеціальності «Музичне мистецтво» продемонстрували високий рівень підготовки до конкурсу:
- Демчик Ірина – ДИПЛОМ Лауреата III ступеня в номінації «Фортепіано». Клас викладача кандидата культурології Романенко А.Р.
- Матвійчук Єлизавета – ДИПЛОМ Дипломанта в номінації «Композиція». Клас викладача кандидата культурології Романенко А.Р.

Творчі змагання проходили у Концертних залах Салону музичних інструментів «In-Jazz» – офіційного представника корпорації YAMAHA в Україні (бульвар Дружби Народів, 1, Київ) та Національної спілки композиторів України (вул. Пушкiнська, 32, Київ).