Відвідування театру студентами 4 курсу спеціальності "Початкова освіта"

09.04.2019 р. в рамках курсу «Основи сценічного та екранного мистецтва» студенти 4 курсу спеціальності "Початкова освіта" відвідали виставу «Оголена зі скрипкою» в театрі ім. Лесі Українки.
Це гостросатирична комедія популярного англійського актора, драматурга, комедіографа, композитора і дотепника сера Ноела Пірса Коуарда.
Помер всесвітньо відомий художник-авангардист, картини якого виставляються в кращих музеях світу і продаються за шалені гроші. Після похорону його родичі несподівано дізнаються, що покійний за своє життя не написав жодної картини.
«... П'єса Ноела Коуарда - про цінності в житті та мистецтві, справжні й уявні, про помутніння людей на уявних цінностях, про фантастичні спекуляції громадською думкою. І ще - про людський цинізм та жадібність, які запаковані в глянцеву обгортку уявного духовного стоїцизму та фальшивої порядності».
Студентів вразила гра акторів і цікава сюжетна лінія.
Модератор -  Маєвська А. С.