«Розлилася музика весни…»: профорієнтаційний концерт класу кандидата культурології Анастасії Романенко

10 квітня 2019 року в актовій залі Університетського коледжу відбувся профорієнтаційний захід за участі студентів Інституту мистецтв Діани Авдєєвої (ММб-2-17-4.0д), Наталії Григус (ММб-3-18-2.0д), Ксенії Савченко (ММб-3-18-2.0д), Дар’ї Соколовської (ММб-2-16-4.0д) та студентів Університетського коледжу Ірини Демчик (ММмс-1-17-4.0д), Єлизавети Матвійчук (ММмс-1-17-4.0д), Людмили Світельської (ММмс-1-15-4.0д), Вікторії Щеглюк (ММмс-1-16-4.0д). У заході брали участь Лауреати Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів Христина Голян (soprano), Галина Тимах (флейта), Хор Університетського коледжу «TUTTI», художній керівник – Анна Кифенко, концертмейстер – Олег Бухарєв.
Слухачі мали змогу почути:
1. Й.С. Бах. Концерт для клавіру з оркестром f-moll, I ч. (В. Щеглюк, партія оркестру А. Романенко)
2. Є. Матвійчук. The Inspiration (Є. Матвійчук)
3. Д. Скарлатті. Соната E-dur (Д. Авдєєва)
4. С. Рахманінов. Етюд-картина g-moll,
Ж. Колодуб. «Пецілія» із циклу «Акваріум пана Левка» (І. Демчик)
5. Й.С. Бах. Прелюдія та Фуга с-moll, ДТК, 1 т.
Ж. Колодуб. «Півники» із циклу «Акваріум пана Левка» (К. Савченко)
6. А. Бургмюллер. Соната Es-Dur
Ф. Кулау. Рондо на тему з опери «Весілля Фігаро» В. Моцарта
Ж. Колодуб. «Риба-диск» із циклу «Акваріум пана Левка» (Н. Григус)
7. Й.С. Бах. Прелюдія та Фуга С-Dur, ДТК, 1 т.
Л. Бетховен. Соната F-dur, op. 10 № 2, I ч.
С. Борткевич. Етюд fis-moll
Ф. Ліст. Угорська рапсодія B-dur (Л. Світельська)
8. Г. Гендель. Арія Альмірени (Х. Голян, концертмейстер – Н. Григус)
9. Й. Брамс. Угорський танок (Г. Тимах, концертмейстер – К. Савченко)