Проходження педагогічної практики "Позакласна робота" студентами 2 курсу спеціальності "Музичне мистецтво"

З 25 березня по 7 квітня 2019 року студенти 2 курсу спеціальності "Музичне мистецтво" проходили навчально-педагогічну практику "Позакласна робота" у закладі дошкільної освіти № 800 Дарницького району міста Києва.
Мета практики - формування у майбутніх музичних керівників організаційних умінь і практичних навичок під час проведення різних видів музичної діяльності; виховання професійно-педагогічних якостей, розвиток творчих здібностей, сприяння потягу до активної самостійної діяльності.
За період проходження практики студенти брали активну участь у проведенні таких музичних вечорів-розваг, як "День сміху", "Птахів зустрічаємо, весноньку вітаємо", свята "А вже весна, а вже красна".
Під час підготовки до цих заходів майбутні музичні керівники використовували сучасні комп’ютерні і мультимедійні технології навчання, вивчали вокальні та інструментальні твори українських композиторів, народні пісні, ігри та хороводи весняного циклу, створювали власні святкові сценарії.
Студенти-практиканти із задоволенням виконували ролі Весни, Соловейка, Пролісків, Сонечка, дарували дітям пісні-веснянки "Вийди, вийди, Іванку", "Іде весна", "Сонечко"; сучасні пісні "Дивна квітка", "Дівчина-весна", "Як у нас на Україні"; розважали дітей музичними іграми "Колограй", "Сонячні промінці", "Соловеєчку, сватку-сватку"; проводили конкурси, виконували музичні твори на бандурі, гітарі та фортепіано.
Методист педагогічної практики - Теряєва Л.А., викладач циклової комісії музики і хореографії.