Засідання музичної вітальні "Життя як музика"

5 квітня 2019 року в актовій залі Університетського коледжу відбулось засідання музичної вітальні "Життя як музика", присвячене 130- річчю від дня народження видатного українського композитора Левка Миколайовича Ревуцького.
Голова циклової комісії музики і хореографії Тетяна Вадимівна Романова ознайомила присутніх з біографією і творчим шляхом відомого митця. Розповідь була емоційною, змістовною, наповненою великою кількістю цікавих фактів з життя композитора.
Звучали уривки з 2-ї симфонії та кантати "Хустина" Л.Ревуцького, вокальні та інструментальні твори М.Лисенка, пісні на слова Т.Шевченка. Чуттєвим було виконання ноктюрну Ф.Шопена та серенади Ф.Шуберта.Особливо вразила слухачів зворушлива пісня Л.Лепкого"Чуєш, брате мій". В концерті брали участь студенти спеціальності "Музичне мистецтво" та викладачі циклової комісії музики і хореографії.
Дякуємо Романовій Т.В. за чудовий культурно-освітній захід, за можливість почути шедеври української та світової музики.