Науково-практичний семінар «Удосконалення практичних навичок майбутніх музичних керівників, учителів музичного мистецтва в роботі з дітьми дошкільного віку та молодшими школярами»

28 березня 2019р. в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка був проведений науково-практичний семінар «Удосконалення практичних навичок майбутніх музичних керівників, учителів музичного мистецтва в роботі з дітьми дошкільного віку та молодшими школярами» за участю студентів 3 та 4 курсів спеціальності «Музичне мистецтво» та викладачів циклової комісії музики і хореографії.
Мета заходу - висвітлення професійної діяльності студентів на різних етапах проходження навчально-педагогічної та виробничої практики від спостереження до самостійного проведення музичних занять, уроків музичного мистецтва і позакласних заходів; творче застосування набутих знань і умінь в музично-педагогічній діяльності; розкриття важливості всіх видів педагогічної практики для удосконалення практичних навичок майбутніх музичних керівників і учителів музичного мистецтва та формування їх професійної компетентності.
Модератор - Теряєва Л.А. , викладач циклової комісії музики і хореографії.