Засідання циклової комісії музики і хореографії (12.12.2018)

12 грудня 2018 року відбулося чергове засідання циклової комісії музики і хореографії. На засіданні обговорювались останні нормативні документи,  підводились підсумки Декади педагогічної майстерності викладачів комісії,  конкурсів виконавської майстерності "Capriccio" та Другого міського конкурсу сучасної хореографії  "Kyiv College Dance". Голова циклової комісії Романова Т.В. ще раз нагадала присутнім вимоги до оформлення матеріалів для університетського репозиторію та порядок їх розміщення на Е-портфоліо.Члени комісії заслухали звіти про наукову роботу викладачів-аспірантів Маєвської А.С., Кифенко Г.М., Рахманової О.К. Викладач Гончаров А.Ю. виступив з доповіддю "Формування творчої особистості та робота з обдарованими студентами".