Майстер-клас композитора, піаніста, лауреата Міжнародного конкурсу артистів естради Юрія Бліннікова

04.01.2018 р, в стінах Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся майстер-клас для студентів спеціальності "Музичне мистецтво" від видатного українського композитора, піаніста, лауреата Міжнародних конкурсів Юрія Бліннікова. На заході були представлені твори різних жанрів, зокрема вокального та хорового. У виконанні студентського хору "Tytti", під керівництвом Анни Кифенко, прозвучав твір на слова А.Міцкевича в перекладі М.Стріхи "Куди птахи летять", соло студентки четвертого курсу  Садової Яни. Викладач Христина Голян виконала твір "Ave Maria". Ю.Блінніковим були продемонстровані, також, авторські твори з "Дитячого альбому", джазові композиції, духовна музика.