Науково-практичний семінар «Мистецька освіта XXI століття»

Минув рік і ми знову зустрілися на науково-практичному семінарі «Мистецька освіта XXI століття», який відбувся 27 листопада 2018 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка. Участь у семінарі – це можливість для студентів, аспірантів та науковців реалізувати свої ідеї, обмінятися досвідом із колегами, висловити своє бачення перспектив мистецької освіти. Дякуємо студентам спеціальності «Музичне мистецтво» та «Хореографія» Балан Оляні, Вдовенко Олександрі, Витівській Олені, Демчик Ірині, Калиті Владі, Кошкіній Маргариті, Куценко Анастасії, Лещенко Олександрі, Лопушняк Дар’ї, Світельській Людмилі, Сидорчук Наталії, Щеглюк Вікторії та викладачам Кифенко А.М., Куцан О.Г., Лящовій Г.П., Маєвській А.С., Петрушці К.В., Рахмановій О.К., Романенко А.Р., Романовій Т.В. за змістовні та цікаві доповіді, які торкалися різних проблем мистецької освіти. Слухачі активно реагували на кожний виступ. Це було справжнє свято.

Модератори – А.Р. Романенко, Т.В. Романова, викладачі циклової комісії музики і хореографії.