Науково-методичний семінар: «Роль дисциплін професійного спрямування у формуванні компетентності майбутнього педагога-музиканта»

Напередодні Дня науки, 14 травня 2013 року, відбувся науково-методичний семінар: «Роль дисциплін професійного спрямування у формуванні компетентності майбутнього педагога-музиканта». З доповідями виступили викладачі циклової комісії музики Т.В. Романова, А.Р. Романенко, А.А. Дробиш, О.О. Скляр та студенти II курсу спеціальності «Музичне мистецтво» А. Зоря та О. Костик. Залучення до роботи семінару студентів – вдала форма їх адаптації до наукової діяльності.

Кожна доповідь супроводжувалася жвавою дискусією. Розглядалися деякі аспекти педагогічної майстерності майбутнього вчителя музики.

Методичний семінар сприяє кваліфікованому поширенню методично-педагогічних знань.