Арт-пікнік «З казкою у серці»

28 жовтня 2018 року до сторіччя з дня народження Сухомлинського В.О. студентами спеціальності «Образотворче мистецтво», «Дизайн», «Музичне мистецтво» проведений арт-пікнік «З казкою у серці».
Секції, які працювали на заході:
«Казкова країна Приймаченко М.А.» - студенти IV курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» провели майстер-клас для студентів спеціальності «Дошкільна освіта».
«Творчість на подвір’ї» - під музичний супровід, забезпечений студентами спеціальності «Музичне мистецтво», майбутні фахівці творчої спеціальності виконали серії замальовок.
«Конкурс ілюстрації» - конкурс, присвячений розвитку творчих здібностей у студентів.
«Чарівні візерунки» - ниткова графіка від студентів спеціальності «Образотворче мистецтво».