Музика – життя моє

12 квітня 2018 року в актовій залі Спеціалізованої школи № 24 ім. О. Білаша з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося виїзне засідання клубу “Музична вітальня” на тему: “Музика – життя моє”, присвячене музичній спадщині українських та зарубіжних композиторів.
Мета профорієнтаційного заходу: ознайомити учнів 9-х класів з кращими українськими та зарубіжними музичними зразками, сформувати любов до музики.
У виконанні викладачів та студентів Університетського коледжу спеціальності “Музичне мистецтво” звучали поезії Бориса Грінченка, пісні на його слова, твори українських композиторів М. Лисенка, М. Скорика, І. Волнухіної, В. Давиденка, М. Шпак та ін. Студенти спеціальності “Хореографія” продемонстрували яскраві і запальні танцювальні номери. Захід пройшов із творчим піднесенням, великою зацікавленістю учнівської аудиторії.
Керівник проекту – голова циклової комісії музики і хореографії Романова Т.В.
Модератори заходу: викладачі Міщенко З.І., Голян Х.В., Сокальська В.Ф.