Вручення нагород переможцям конкурсу інструментально-виконавської майстерності «CAPRICCIO»

20 грудня в актовій залі Університетського коледжу відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу інструментально-виконавської майстерності «Capriccio» - студентів Університетського коледжу спеціальності «Музичне мистецтво». Дипломи лауреатів отримали: Вдовенко О., Савченко К. (І місце), Корнєєва Ю., Олійник К., Грачова О., Григус Н. (ІІ місце), Багатченко М., Сидорчук Н., Витівська О. (ІІІ місце). Переможці в окремих номінаціях були нагороджені сертифікатами, зокрема, «За краще виконання твору українського автора», «За краще виконання п’єси-мініатюри», «За краще виконання кантиленного твору», а також в номінаціях «Успішний дебют» та «Приз надії».
Крім нагород, всім учасникам вручили солодкі подарунки.
Церемонія вручення відбулася у творчій атмосфері та супроводжувалася теплими оплесками присутніх.