Круглий стіл «Впровадження педагогічних ідей Бориса Грінченка у процес навчальної практики»

6 грудня 2017 року в Університетському коледжі було проведено круглий стіл на тему: «Впровадження педагогічних ідей Бориса Грінченка у процес навчальної практики», в якому взяли участь студенти 4 курсу спеціальності «Музичне мистецтво».
Мета заходу: проаналізувати і розкрити основні дидактичні принципи освітньої концепції Бориса Грінченка, характерні особливості його педагогічних ідей та визначити подальші шляхи впровадження національних ідей Бориса Грінченка в сучасне освітнє середовище.
Учасники круглого столу продемонстрували шляхи впровадження педагогічних ідей Бориса Грінченка у процес навчальної практики та запропонували удосконалити форми проведення уроків музичного мистецтва та позакласних заходів, передбачивши використання мультимедійних і комп'ютерних технологій.
Модератор заходу – Теряєва Л.А., викладач циклової комісії музики і хореографії.