Відкрите заняття на тему «Робота над створенням художнього образу засобами музичної виразності»

6 грудня 2017 року об 11:25 у 45 аудиторії Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни «Постановка голосу» викладача циклової комісії музики і хореографії Кравченко Світлани Станіславівни зі студенткою II курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Остапенко Мариною. Концертмейстер – Бухарєв Олег Олексійович.

Мета заняття – аналіз засобів музичної виразності вокального виконавства та створення ними художнього образу музичного твору.