Концерт класу викладача музики Анастасії Романенко «Музика без меж»

5 грудня 2017 року о 13.00 в актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Концерт класу викладача музики Анастасії Романенко «Музика без меж».

До програми концерту увійшли твори Й. Баха, В. Моцарта, С. Рахманінова, В. Косенка, М. Колесси, Д. Шостаковича, А. Шнітке, Р. Лісової, Л. Кочетова. У концерті брали участь лауреати міжнародних, всеукраїнських та міських конкурсів: Людмила Світельська (III курс), Вікторія Щеглюк (II курс), Анастасія Гуріна (II курс), Єлизавета Матвійчук (I курс), Ірина Демчик (I курс) та Єлизавета Баюра (IV курс), Марія Стаднік (IV курс). Почесними гостями концерту були лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів Віра Симчич (скрипка) та Христина Голян (soprano), а також Оксана Шуплик (II курс, віолончель).

У вступному слові А.Р. Романенко йшлося про розвиток здатності студента до самостійного музичного мислення, яке забезпечують відчуття інтонації, емоційна реакція, раціонально-логічна організація звукового матеріалу, асоціації, творча інтуїція, звукотворча воля.